طراحی و اجرای کمد دیواری با سورن چوب:

طراحی و اجرای کمد دیواریسورن چوب

در طراحی دکوراسیون بیشتر افراد به دنبال الگوهای زیبا و مدل های جدید مانند مدل های سال هستند، به خصوص در مورد  طراحی و اجرای کمد دیواری، از این رو در این مطلب انواع کمد دیواری را به نمایش گذاشته ایم و جدیدترین و شیک ترین ها را به شما معرفی می کنیم.

طراحی و اجرای کمد دیواری در  سورن چوب:

سورن چوب مرجع تخصصی ساخت و اجرای کابینت های آشپزخانه ، کمد دیواری ، شلف و پارتیشن با انواع متریال های انزو ، ممبران ، های گلس و ام دی اف و … است.

شرکت سورن چوب با سابقه تعمیرات تخصصی انواع وسایل چوبی شما در کمترین زمان (24 الی 48 ساعته) اماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان می باشد و همچنین شایان به ذکر است تحویل یک واحد کامل کابینت فقط 7 روزه و یک سال گارانتی تمام یراقالات برای اثبات حسن نیت و مشتری مداری این شرکت است.

شرکت سورن چوب برای شما عزیزان شرایط اقساطی ویژه ایی گذاشته است که فقط با تنها پرداخت نصف مبلغ و ارائه 3 چک یک ماهه می توانید خرید خود را انجام دهید .

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید : 7865 199 0912     و   02144444068

انواع کمد دیواری عبارتند از:

  • کمد دیواری جدید ریلی

  • کمد دیواری جدید ام دی اف

  • کمد دیواری جدید اتاق خواب

  • کمد دیواری لباس و اتاق خواب آماده

  • کمد دیواری اتاق کودک

استفاده از کمد دیواری جدید ریلی رو به افزایش است زیرا این روزها فضای اتاق‌ها و آپارتمان ها کوچک می باشد، کمد دیواری ریلی برای صرفه جویی در فضا خیلی مناسب می باشد.

Wall closetn

مدل کمد دیواری جدید با طرح چوب و دارای آینه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده، که انتخاب هوشمندانه ی رنگ و طرح، سبب تطبیق کامل با دیوارها، کف و فرش شده است.

Wall closetn 2

در طرح‌های کمد دیواری جدید که بسیار شیک و مدرن هم می باشند استفاده از نور موضعی متناوب در بالای کمد دیواری، به زیبایی کار افزوده و درهای بزرگ سراسری فاقد دستگیره ی ریلی، ویژگی ممتاز این طرح کمد دیواری جذاب می باشد.

مدل کمد دیواری جدید ریلی:

Wall closetn 3

در طرح دیگری از کمدهای دیواری جدید ریلی که در مقایسه با مدل‌های قبلی بسیار جذاب تر می باشد و در ادامه شما را با چند مدل کمد دیواری و کمد لباس ریلی منتخب آشنا میکنیم با ما همراه باشید.

کمد ام دی اف جدید ریلی:

این طرح که مدل کمد دیواری جدید پرنسس آبی نام دارد، یک مدل کمد ریلی بسیار اصیل و جذاب است که دارای رنگ بندی نزدیک به رنگ سال، دارای قفسه های فراوان و کاملاً رفع نیاز به نگهداری لباس می باشد.

Wall closetn 4

همانطور که در این مدل کمد دیواری جدید با درب شیشه ای مشاهده می کنید دارای شیشه مات بسیار زیبایی می باشد. مدل جدید کمد دیواری ریلی نمونه ای برجسته از مدل های کمد دیواری ریلی است که طراحی داخلی آن متناسب با نیاز کاربر طراحی شده است.

Wall closetn 5

اگر از درهای آینه ای کمد دیواری جدید استفاده کنید، اتاق را بزرگتر نشان می دهد و نور را منعکس می کند و فضای خانه شما را به روی شما بازتر می کند.

Wall closetn 6

کمد دیواری جدید ریلی ام دی اف مدل نیمه اپن:

این مدل طرفداران بسیاری  دارد کمد دیواری ام دی اف ریلی جادار و نیمه باز طراحی شده است. مدل جدید کمد دیواری ام دی اف: ورق های ام دی اف یکی از جذاب ترین متریال‌ها برای ساخت کمد های دیواری می باشند. تعدادی مدل کمد دیواری ام دی اف به نمایش گذاشته شده مشاهده کنید.

Wall closetn 7

مدل جدید کمد دیواری جدید بنام روح بزرگ:

بدلیل اینکه بسیار جادار می باشد اسمش را این گونه است ، یک الگو برای مدل های سال که بسیار بزرگ است. باهم در ادامه چند مدل کمد MDF دیواری میبینیم. مدل جدید کمد ام دی اف MDF جدید جادار: مدل کمد ام دی اف MDF جادار با طرح کناره ی چوب که طراحی شبیه به کمد دیواری مدرن دارد.

Wall closetn 8

کمد ام دی اف MDF جدید مخصوص آچار :

میتوان نمونه ای از یک جا ابزاری نام برد، یک کمد ام دی اف مخصوص ابزار آلات می باشد.

Wall closetn 9

یک نمونه دیگر از  کمد دیواری جدید برای اتاق خواب می باشد معروف به چمنِ عمودی، رنگ سبز دیوار پشت فضا را بسیار فوق العاده کرده است.

Wall closetn 10

کمد دیواری جدید جادار ایرانی :

که کاملا ایرانی پسند است ،کمد ام دی اف جادار و مناسب برای استفاده در خانه‌های ایرانی می باشد.

Wall closetn 11

کمد دیواری جدید ام دی اف با تخت تاشو :

یک نمونه کمد دیواری ام دی اف MDF طرح چوب همراه با تخت تاشو است که خیلی در فضا صرفه جویی شده است. کمد ام دی اف جدید طرحدار ، این هم یکی دیگر از آن مدل هایی است که از استرالیا ارسال شده و میتوان به خوبی در ایران نیز این مدل کمد دیواری را تولید کرد.

Wall closetn 12

کمد دیواری جدید MDF مانند شکلات تلخ می باشد:

طرح قهوه‌ای سوخته، یک رنگ گرم و شیک که بسیار مدل کمد دیواری لاکچری می باشد.در این مدل کمد دیواری ، طراحی به گونه ای است که درب کمد دیواری شبیه به آکاردئون می باشد، این مدل در کنار زیبایی، باعث صرفه جویی در فضا هم خواهد شد.

Wall closetn 13

کمد دیواری جدید ام دی اف MDF:

به مدل اردک رنگی معرفی شده که رنگ‌های جانبی هماهنگ با این پس زمینه، توانسته به جذابیت این طرح کمد دیواری بیافزاید، ساخت اینجور کمدها رو حتماً به کمد سازها و نجارهای مطمئن و کار بلد باید سپرد.

Wall closetn 14

کمد دیواری جدید ام دی اف MDF سفید طوسی ، مدل قوی خاکستری در مدل کمد بالا، مشابه مدل قبلی از همان ترکیب رنگ سفید و طوسی استفاده شده است.

Wall closetn 15

کمد لباس جدید ام دی اف MDF:

به این مدل کمد اپن می گویند البته خیلی از افراد ترجیح میدهند به دلیل حفاظت از حریم خصوصی لباسهایشان را از این مدل‌ها استفاده نکنند.

Wall closetn 16

مدل کمد دیواری جدید ساده و شیک برای اتاق خواب:

این طرح کمد دیواری سفید برای اتاق هایی با نورگیر طبیعی کم و یا اتاق هایی با دیوارهای تیره، یک ایده ی خوب و مطلوب می باشد و باعث دلباز تر شدن فضا خواهد شد

Wall closetn 17

طرح کمد دیواری جدید و جا رختخوابی سفید در ترکیب با طرح چوب :انواع کمد دیواری، کاربردهای مختلفی دارد و هر کدام از آن‌ها با توجه به کاربری شان طراحی شده اند. در طرح کمد دیواری برای رختخواب معمولاً در‌های بزرگ و سراسری به صورت ریلی استفاده می شوند و برای اتاق‌های که کوچک هستند تلاش میشود که از گوشهِ گوشه ی آن بتوان استفاده کرد .

طرح کمد دیواری جدید جادار و کوچک :

این طرح کمد دیواری جادار و کوچک برای فضاهای کوچک‌تر طراحی می شود، کشو‌های ریلی، شلف‌های داخل کمد تمامی برای جاسازی لباس، حوله، پتو و… توی کمد جوری طراحی شده که از همه ی فضا بتوان استفاده کرد.

Wall closetn 18

مدل جدید کمد دیواری جدید مردانه:

این سبک طرح های کمد دیواری جدید از مدل‌های قدیمی خود فاصله دارد و شکل جدید به خودش گرفته دیگر میتواند قسمتی از طراحی اتاق شما باشد.

Wall closetn 1

مدل جدید کمد دیواری جدید و شیک با آینه طراحی شده برای اتاق خوابی دارای پنجره ی سراسری و نورگیر طبیعی عالی می باشد که این مدل هم شما را از گذاشتن آیینه در اتاق بی نیاز کرده و هم از انعکاسِ نورِ طبیعی که به آیینه کمدِ اتاقِ خواب شما می تابد فضای اتاق رو برای شما بازتر کرده است.

Wall closetn 20

مدل جدید کمد دیواری که در واقع یک طرح کمد دیواری ساده به نظر می آید متناسب با نیاز کاربر در اتاق طراحی می شود. یک طراحی ایده آل، زمانی ایجاد خواهد شد که طراح، پیش از آغاز طراحی خود، درک روشنی از نیاز کاربر داشته باشد.

Wall closetn 21

مدل جدید کمد دیواری آینه دار سفید:

مدل طرح کمد دیواری آینه دار سفید و ساده دارای درب‌های ریلی و طراحی بسیار شیک و مدرن که در هماهنگی تمام با نور و رنگ محیط قرار دارد و با وجود حجیم بودن کار، باعث کوچک‌تر شدن اتاق نخواهد شد، بعد از پرو هر لباس بدون اینکه از جاتون تکون بخورید خودتان را ببینید.

بیشتر بخوانید: طراحی و اجرای کابینت انزو

 

Wall closetn 22

در این مدل جدید کمد دیواری بزرگ که در آن مجدداً شاهد دو درب ریلی بزرگ هستیم. بزرگی در‌ها و اتصال خوب صفحه‌های هایگلاس سفید که در ابعادی صحیح، جداره ی اصلی کمد را به بخش‌های چندگانه تقسیم کرده است .

Wall closetn 23

مدل جدید کمد دیواری شیک مناسب برای اتاق خواب ، سالن پذیرایی، اتاق کار و اتاق کنفرانس، وجود درب‌های کشویی بزرگ و سراسری و همچنین انعکاس خوب نور از صفحه‌های ‌هایگلاس فضایی جذاب و مدرن را ایجاد کرده و با طراحی دستگیره خلاقانه بر زیبایی آن افزوده شده است.

Wall closetn 24

مدل جدید کمد دیواری ساده با درهایی از جنس هایگلاس و بدنه ی ام دی اف MDF:در این مدل چوب کمد دیواری در قسمت کناری کمد، جهت هماهنگی بیشتر با دیوار طراحی شده است ، انتخاب کلاسیک دستگیره‌ها و همچنین ایجاد فضایی کوچک در میانه برای قرار دادن وسایل تزئینی و نور پردازی، فضای اتاق را بسیار جذاب میکند.

Wall closetn 25

مدل جدید کمد دیواری با میز کامپیوتر و مدل کمد دیواری با میز تحریر در طراحی این مدل از کمد باعث شده چندین منظوره به این مدل کمد دیواری نگاه شود، روکش وکیوم شده ممبران نیز این مدل را منحصر به فرد کرده است.

Wall closetn 26

مدل جدید کمد ممبران سفید، کمد دیواری ممبران جدید با طرح ساده و شیک

Wall closetn 27

کمد دیواری جدید سفید، کمد دیواری ممبران سفید با طرح پتینه کاری جدید مناسب هر سلیقه ای خواهد بود

Wall closetn 28

مدل جدید کمد کتابخانه دار در ابعاد سراسری:

در مدل کمد دیواری که در ابعاد سراسری یک دیوار طراحی خواهد شد، در ابتدا وجود این کتابخانه آن را از سادگی بیش از حد خارج کرده حتی میتواند از مجسمه‌های تزئینی و یا شاید لوازم آرایشی تزئین کنید، دستگیره‌های طرح دار یکی از راه‌های خارج کردن این طرح از سادگی بیش از حد خواهد بود.

Wall closetn 29

مدل جدید کمد دیواری و جا رختخوابی ساده و شیک طراحی شده برای اتاق کودک:

چنین مدل هایی برای آپارتمان‌های کوچک و متوسط بسیار مناسب می باشند عدم استفاده از دستگیره و ایجاد درب‌های کشویی شکل متفاوتی به آن داده و می توانید که بچه‌ها نمی توانند به وسائل داخل دست بزنند و این یعنی ایمنی در عین حفظ نظم.

Wall closetn 30

جدیدترین مدل کمد دیواری بزرگ و سراسری برای اتاق خواب‌های بزرگ و دارای فضای بیشتر، در مدل جدید کمد دیواری ترکیب رنگ‌های سفید و مشکی در طراحی کل فضا، یک کنتراست زیبا از طرح‌های مدرن و شیک اتاق خواب ایجاد کرده و به شما در انتخاب ترکیب رنگ مناسب کمک خواهد کرد.

مدل جدید کمد دیواری آینه دار بزرگ که شامل یک ضلع از اتاق خواب است:

استفاده از رنگ ام دی اف صدفی و روکش ممبران در سادگی مدل جدید کمد دیواری افزوده است . به طرح روی کمد دیواری توجه فرمایید. این طرح می تواند هم با ابزار برش، و هم با استفاده از روکش وکیوم ایجاد شود که هرکدام مزایای خاص خود را خواهد داشت.

مدل جدید کمد تختی، مدل تخت تاشو که برای اتاق های کوچک طراحی و بسیار نیز استقبال از آن شده است . مدل جدید کمد ممبران سفید با چوب لاکچری ، اتاقتون باید خیلی بزرگ و جادار باشد تا طرح های کلاسیک، مشابه این مدل جدید کمد دیواری را بتوانید طراحی کنید.

مدل جدید کمد ام دی اف کرم ، یک مدل جدید کمد لباس با درب چوبی که هوا به داخلش راه پیدا میکند. مدل جدید کمد لباس کلاسیک: مدل جدیدکمد دیواری اتاق خواب کلاسیک که کاربرد و زیبایی خود را دارد و اجرای مدل‌های کلاسیک کمد دیواری هم با چوب و هم با فناوری ممبران امکان پذیر است.

بیشتر بخوانید :طراحی و اجرا ی شلف فروشگاهی

مدل جدید کمد لباس اتاق خواب آماده :

کمد لباس می تواند آماده و غیر دیواری باشد، ویژگی این کمد ها این است که میتوان خیلی راحت آن ها را جابجا کرد و دکوراسیون اتاق رو باهاش تغییر داد.

مدل جدید کمد دیواری ام دی اف طرح چوب:

یک نمونه کمد دیواری ریلی ام دی اف طرح چوب رو در تصویر بالا مشاهده کنید و لذت ببرید. مدل جدید کمد دیواری سفید: نیم آینه استرالیایی معروف است یک طرح جذاب به صورت آینه ای د راتاق خود اجرا کنید.

مدل جدید کمد ام دی افMDF مدرن:

مدل کمد اتاق خواب با درب تمام آینه ای و در کنارش کمد با درب تمام ام دی اف MDF

Wall closetn 31

مدل جدید کمد بدون درب:

کمد دو سمت اپن است ، این مدل جدید برای فضاهای خانه های ایرانی بسیار مناسب و جذاب و دلربا است .

Wall closetn 32

مدل جدید کمد دیواری اتاق کودک:

اتاق بچه هم مثل سایر اتاق‌های داخل فضای مخصوص لباس بچه نیاز دارد، مدل جدید کمد دیواری که مشاهده می کنید این فضا بسیار جادار و زیبا وجود دارد.

Wall closetn 33

مدل جدید کمد جادار اتاق بچه:

مدل جدید کمد اتاق بچه و نوزاد جذاب و جادار می باشد، مدل جدید کمد کلاسیک برای اتاق بچه بسیار مقرون به صرفه ، شکیل ، جادار می باشد .

 

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید : 7865 199 0912     و   02144444068

 

70 عکس جدید و ترند 2023 صرفا جهت ایده برای طراحی و اجرای  کمد دیواری:

Wall closetn2023

Wall closetn2023 10

Wall closetn2023 11

Wall closetn2023 12

Wall closetn2023 13

Wall closetn2023 14

Wall closetn2023 15

Wall closetn2023 16

Wall closetn2023 17

Wall closetn2023 18

Wall closetn2023 19

Wall closetn2023 2

Wall closetn2023 20

Wall closetn2023 21

Wall closetn2023 22

Wall closetn2023 23

Wall closetn2023 24

Wall closetn2023 25

Wall closetn2023 26

Wall closetn2023 27

Wall closetn2023 28

Wall closetn2023 29

Wall closetn2023 3

Wall closetn2023 30

Wall closetn2023 31

Wall closetn2023 32

Wall closetn2023 33

Wall closetn2023 34

Wall closetn2023 35

Wall closetn2023 36

Wall closetn2023 37

Wall closetn2023 38

Wall closetn2023 39

Wall closetn2023 4

 

Wall closetn2023 40

 

Wall closetn2023 41

 

Wall closetn2023 42

 

Wall closetn2023 43

 

Wall closetn2023 44

 

Wall closetn2023 45

 

Wall closetn2023 46

 

Wall closetn2023 47

 

Wall closetn2023 48

 

Wall closetn2023 49

 

Wall closetn2023 5

Wall closetn2023 50

 

Wall closetn2023 51

 

Wall closetn2023 53

 

Wall closetn2023 54

 

Wall closetn2023 55

Wall closetn2023 56

Wall closetn2023 57

Wall closetn2023 58

Wall closetn2023 59

Wall closetn2023 6

Wall closetn2023 60

Wall closetn2023 61

Wall closetn2023 62

Wall closetn2023 63

Wall closetn2023 64

Wall closetn2023 65

Wall closetn2023 66

Wall closetn2023 67

Wall closetn2023 68

Wall closetn2023 69 Wall closetn2023 7 Wall closetn2023 8

همچنین بخوانید

دکوراسیون داروخانه در سورن چوب
دکور
sorenadmin

دکوراسیون داروخانه

دکوراسیون داروخانه‌ها باعث می‌شود تا محیطی آرام و متناسب با نیازهای بیماران و مشتریان ایجاد شود. این روزها، دکوراسیون داروخانه‌ها بیش از یک محیط برای

Read More »
دکور بوتیک زنانه در سورن چوب
دکور
sorenadmin

دکوراسیون بوتیک زنانه

دکوراسیون بوتیک‌های زنانه، از جمله عواملی است که در جذب مشتریان و ایجاد تجربه خرید منحصر به فرد و ممتاز برای آنان نقش بسیار مهمی

Read More »
دکور موبایل فروشی در سورن چوب
دکور
sorenadmin

دکور موبایل فروشی

در دنیای امروز، موبایل‌ها به عنوان یکی از اصلی‌ترین وسایل ارتباطی و تکنولوژیکی در زندگی ما وجود دارند. از این رو، صنعت فروش موبایل به

Read More »